Meme Estetiği Nedir?

Meme estetiği, kadınların sıklıkla ihtiyaç duydukları ve günümüzde çok tercih ettikleri estetik operasyonlardandır. Geçmişten günümüze kadar kadınların memelerine bir çok anlam yüklenmiş ve önemli bir yere sahip olmuştur. Bu nedenle bütün kadınlar göğüslerinin dik, dolgun ve estetik açıdan güzel olmasını isterler.

 

Meme Estetiği

Meme estetiği alanları nelerdir?

Meme Büyütme
Meme büyütme ameliyatı yaptırmak için gerekçeleriniz son derece kişiseldir. İhtiyaçlarınız ve beklentileriniz doğrultusunda, siz ve doktorunuz tarafından birlikte planlama yapılması en doğru yaklaşımdır. Meme büyütme ameliyatında amaç sadece memeyi büyütmek değil, genel vücut yapınıza uygun, düzgün şekilli ve simetrik memeler elde etmektir

Meme Küçültme
Büyük memeler ilk başta çekici görünseler de aslında omurga, sırt ve omuz bölgesi ağrılarının sık görülen nedenlerinden birisidir. Bu uygulama ağır meme dokusunu taşıyan sütyen askılarının yaptığı izler, meme altında oluşan terleme ve kızarıklıklar nedeniyle plastik cerrahlar tarafından çok sık yapılan ameliyatlardan biridir.

Meme Dikleştirme
İlerleyen yaş, geçirilmiş doğumlar, hızlı ve aşırı kilo verme gibi nedenlerle zaman içinde içleri boşalan ve sarkan meme dokusunu toparlama ve dikleştirmek için uygulanan ameliyatlardır.

Annelik Estetiği (Mommy Makeower)
Hamilelik, doğum ve emzirme dönemleri kadınlar için çoğu zaman yıpratıcıdır ve vücutlarında çeşitli değişiklikler ortaya çıkar. Birçok kadın bu süreçte oluşan deformasyonların düzelmesini umut eder. Annelik estetiği (Mommy makeover) bu deformasyonları düzeltmeyi amaçlayan bir dizi uygulamadır. Sıklıkla meme estetiği, karın germe ve liposuction ameliyatlarının eş zamanlı yapıldığı ameliyatlardır. Aynı zamanda deforme olmuş genital bölgenin restorasyonu da işleme dâhil edilebilir.

 

Foto Galeri


Bizi yakından tanımak için kurumsal videomuzu izleyin

Diğer Hizmetlerimize de göz atın

© 2021 Estemylife | Saç Ekimi ve Estetik Merkezi tüm hakları saklıdır. Tüm kredi kartı bilgileriniz 256bit SSL Sertifikası ile %100 güven altında!
Whatsapp