Aqua Peel Nedir?

Aqua peel uygulaması su basıncı ve vakum gücü kullanılarak medikal bir cilt bakımı sistemidir. Cildin kontrolsüz bir hasar görmesini engelleyerek derinlemesine bir temizlik ve dezenfeksiyon sağlamak amaçlanmaktadır.

 

Aqua Peel

Aqua peel nedir?

AQUA PEEL İŞLEMLERİ

  1. Adım – Temizleme & Peeling

AquaAHA, içeriğinde düşük oranda AHA (Alfa Hidroksit Asit) bulunan solüsyon ile AGUAPEEL cildin ihtiyacına göre 5-10 dakika uygulanır. Ölü dokuların temizlenmesi ve gözeneklerin açılmasını sağlar.

  1. Adım – Ekstraksiyon

AquaSA, içeriğinde düşük oranda bulunan SA (Salisilikasit) solüsyon ile AQUAPEEL Cildin ihtiyacına göre 5-10 dakika uygulanır. Cildin alt katmanlarına kadar salisilik asitin emilmesini sağlar. Birçok iltihabı cilt rahatsızlığına sebep olan çoğu bakteri ve parazitlerden cildin temizlenmesini sağlar.

  1. Adım – Hidrasyon & Beslenme

AquaSA, İçeriğinde düşük oranda bulunan SA (Salisilikasit) solüsyon ile AQUAPEEL Cildin ihtiyacına göre 5-10 dakika uygulanır. Cildin alt katmanlarına kadar salisilik asitin emilmesini sağlar. Birçok iltihabı cilt rahatsızlığına sebep olan çoğu bakteri ve parazitlerden cildin temizlenmesini sağlar.

AQUA PEEL’İN FAYDALARI NELERDİR?

  • Gözle görülür kırışıklıkların, aknelerin ve daha fazlasının giderilmesini sağlar,
  • Pürüzlü cildin iyileştirilmesine yardımcı olur,
  • Tıkalı gözeneklerin açılmasını sağlar,
  • Tek seferde temizleme, peeling, ekstraksiyon, hidrasyon ve antioksidan sağlar,
  • Çok kısa bir sürede cildin yenilenmesini ve gençleşmesini sağlar.

 

SUYLA GELEN BİR BAŞKA DOKUNUŞ SU PEELİNG

Yüksek frekanslı ultrason dalgaları ile cilt yüzeyindeki ölü tabakanın su yardımıyla temizlenmesi, bu derinlemesine yapılan temizlik sonraki aşamalar içinde bir hazırlık niteliğindedir. Aynı zamanda cilt bakımında kullanılan hücre yenileyici, akne oluşumunu azaltıcı vb. içeriklerin, ultrason yardımı ile cilt altı dokularına iletilmesini sağlar”

 

Aqua Peel 2.0 Cihaz Görselleri


Bizi yakından tanımak için kurumsal videomuzu izleyin

Diğer Hizmetlerimize de göz atın

© 2021 Estemylife | Saç Ekimi ve Estetik Merkezi tüm hakları saklıdır. Tüm kredi kartı bilgileriniz 256bit SSL Sertifikası ile %100 güven altında!
Whatsapp