Sakal, Bıyık ve Kaş Ekimi Nedir?

Sağlıklı saçlar kadar, sağlıklı sakal ve bıyık da erkeğin dış görünüşünde önemli bir yere sahiptir. İstenilen yoğunlukta sakal ve bıyığa sahip olmayan erkeklerin tercih ettiği bu operasyonlar ülkemizde saç nakli bilincinin artmasıyla yaygınlık kazandı.

Kılsız bölgelerde yeni kıl çıkarmanın henüz bir tedavisi olmadığından sakal ve bıyık yoksunluğunda yapılacak en iyi yöntem nakil işlemidir.
Bölgesel seyrelmeler, saçkıran ya da yara izleri olan bölgelere FUE Tekniği ile yapılan nakil sayesinde istenilen görünüme sahip olmak mümkün. Uluslararası Saç Cerrahisi Derneği’nin (ISHRS) 2008 yılındaki yaptığı istatistiğe göre,

Türkiye ve yakın coğrafyalarda sakal ve bıyık nakline olan talepte %110 oranında artış gözlenmiştir. Sakal, bıyık ve favori ekiminde saç nakli operasyonlarında kullanılan yöntemler uygulanmaktadır.

Sakal, Bıyık Ekimi

Kaş Ekimi

Hormonların bazal seviyesine ulaştığı 20’li yaşların başından itibaren sakal vebıyık ekimi yapılabilir. İstenilen yoğunlukta sakal ve bıyığa sahip olmayan hererkeğe nakil işlemi yapılabilir. Bu işlem yüzünde yer yer dökülmeler olanerkeklere yapıldığı gibi hiç sakalı olmayan erkeklere de uygulanır. Aynı zamanda yara izi nedeniyle sakalsız-bıyıksız kalmış bölgeye de uygulanır.

 

 

Foto Galeri


Bizi yakından tanımak için kurumsal videomuzu izleyin

Diğer Hizmetlerimize de göz atın

© 2021 Estemylife | Saç Ekimi ve Estetik Merkezi tüm hakları saklıdır. Tüm kredi kartı bilgileriniz 256bit SSL Sertifikası ile %100 güven altında!
Whatsapp